Profil Firmy

Synthex Technologies Sp. z o.o. to firma chemiczna, powstała z myślą o tym, aby oferować szeroką gamę usług związanych z syntezą unikalnych związków organicznych na potrzeby wszystkich branż przemysłu chemicznego, farmaceutycznego i elektronicznego. Od pomysłu, poprzez jego realizację, do wdrożenia w praktyce przemysłowej.

Oferujemy projektowanie syntezy, jej wykonanie, skalowanie oraz doradztwo. Nasz zespół jest kombinacją młodości, ambicji, pasji do pracy a jednocześnie wieloletniego doświadczenia, co umożliwia nam podejmowanie się nawet najtrudniejszych prac z zakresu syntezy organicznej na zlecenie. Dzięki naszym usługom nie musicie Państwo inwestować we własne laboratoria i centra badawcze. Każda z branż przemysłu może zwrócić się ze swoim problemem do nas. Postaramy się pomóc nawet wtedy, gdy tego, czego Państwo od nas oczekujecie, nie ma w naszej ofercie. Synteza organiczna to nasza specjalność, więc nie boimy się żadnego wyzwania, jakie przed nami Państwo stawiają. Posiadamy własny dział badawczo-rozwojowy, a jakość naszej pracy potwierdza certyfikat ISO 9001.

Synthex Technologies – synteza na zlecenie dla wszelkich podmiotów przemysłowych z branż, takich jak: chemiczna, elektroniczna, czy farmaceutyczna. W razie wszelkich pytań i wątpliwości, prosimy o kontakt. Nasi eksperci pomogą i doradzą, jak wybrać najefektywniejsze rozwiązanie.

Działamy zgodnie z RODO, tj. Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 4 maja 2016 r.). Szczegóły znajdują się w klauzuli informacyjnej.

 

Zespół

DR ANDRZEJ WOLAN, PREZES ZARZĄDU

DR ANDRZEJ WOLAN, PREZES ZARZĄDU

Jest współzałożycielem i Prezesem Zarządu firmy Synthex Technologies. W spółce odpowiada za nadzór nad projektami i zleceniami, a także naukowe i strategiczne kierownictwo nad zespołami merytorycznymi. Jego zainteresowania koncentrują się na syntezie i badaniach aplikacyjnych kwasów hydroksamowych, cieczy jonowych i związków organicznych. Jest także uczestnikiem i koordynatorem komercyjnych programów B+R. Prywatnie miłośnik (i zagorzały użytkownik) gitary oraz każdej dobrej muzyki.
DR MARIUSZ J. BOSIAK, WICEPREZES ZARZĄDU

DR MARIUSZ J. BOSIAK, WICEPREZES ZARZĄDU

Dr Mariusz Bosiak jest współzałożycielem firmy oraz Wiceprezesem Zarządu i Dyrektorem Produkcji. Odpowiada za nadzór nad realizacją planów produkcyjnych i projektów oraz prace B+R. Jest specjalistą w zakresie syntezy i wykorzystywania związków organicznych stosowanych w optoelektronice (diody, wyświetlacze, lasery, barwniki, ogniwa słoneczne). Z pasji piwowar domowy. Interesuje się także historią i archeologią. Lubi podróże, a w wolnych chwilach jeździ na rowerze.
MGR MAGDA PACHURKA, KIEROWNIK BIURA ZARZĄDU

MGR MAGDA PACHURKA, KIEROWNIK BIURA ZARZĄDU

W firmie zajmuje się koordynacją wielu procesów biznesowych. Odpowiada między innymi za wystawianie certyfikatów analiz, a także za System Zarządzania Jakością ISO 9001. Pasjonuje się gotowaniem molekularnym. W wolnym czasie wspina się po ściankach i nurkuje. Interesuje się także behawioryzmem zwierząt.
DR MARCIN BUDNY, KIEROWNIK LABORATORIUM

DR MARCIN BUDNY, KIEROWNIK LABORATORIUM

Odpowiada za nadzór nad pracami realizowanymi w laboratorium. Inicjuje projekty i kontroluje ich rezultaty, a także procesy prowadzące do ich osiągnięcia. Koordynuje działania pracowników laboratoryjnych na każdym etapie pracy. Prywatnie interesuje się hodowlą drzew iglastych w stylu bonsai.
MGR JOANNA WŁODARCZYK, KIEROWNIK PROJEKTU

MGR JOANNA WŁODARCZYK, KIEROWNIK PROJEKTU

W laboratorium zajmuje się planowaniem i modyfikacją ścieżek syntezy w oparciu o analizę literaturowo-patentową. Koordynuje projekty badawcze, prowadzi skomplikowane syntezy organiczne oraz definiuje ryzyka projektowe. Joanna prywatnie jest członkiem orkiestry dętej, w której gra na saksofonie tenorowym. W wolnych chwilach wędruje po górach.
MGR MARCIN RAKOWIECKI, KIEROWNIK PROJEKTU

MGR MARCIN RAKOWIECKI, KIEROWNIK PROJEKTU

Marcin zajmuje się planowaniem i modyfikacją ścieżek syntezy w oparciu o analizę literaturowo-patentową. Jako Project Manager koordynuje projekty badawcze, prowadzi syntezy organiczne i definiuje ryzyka projektowe. Interesuje się japońskimi sztukami walki, tj. judo i ju jitsu. Sam także startuje w zawodach mając pierwsze osiągnięcia.
MGR ŁUKASZ FIGIELSKI, SPECJALISTA DS. SYNTEZY

MGR ŁUKASZ FIGIELSKI, SPECJALISTA DS. SYNTEZY

W spółce zajmuje się prowadzeniem syntez organicznych zgodnie z założonymi ramami czasowymi. Wykonuje bieżące analizy laboratoryjne. Zajmuje się także katalogiem produktów, dbając o jakość każdego z nich. Jego pasją są podróże po Polsce i Europie. Wolny czas spędza na świeżym powietrzu.
MGR INŻ. PIOTR TRZASKA, SPECJALISTA DS. SYNTEZY

MGR INŻ. PIOTR TRZASKA, SPECJALISTA DS. SYNTEZY

Zajmuje się prowadzeniem syntez organicznych zgodnie z założonymi ramami czasowymi i protokołem. Wykonuje bieżące analizy laboratoryjne i uczestniczy we flagowych projektach spółki. Piotr w wolnym czasie gra na gitarze elektrycznej, słucha muzyki rockowej i metalowej. Interesuje się historią XX wieku i chętnie czyta literaturę grozy.

Copyright © 2016 Synthex

Strona korzysta z plików cookie