• Blog

Chemia rolna

Chemia rolna, inaczej nazywana też agrochemią, jest dziedziną nauki, która zajmuje się badaniem tego, jak dane środki chemiczne, oddziałują na rośliny oraz zwierzęta. Działania te są prowadzone w celu zwiększenia plonów oraz poprawienia ich jakości. Również w dziedzinie agrochemii (chemii rolnej), możecie Państwo liczyć na pomoc naszej wyspecjalizowanej kadry.

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę chemicznej części procesu rejestracyjnego środków ochrony roślin (ŚOR). Posiadamy doświadczenie we współpracy w tym zakresie z największymi polskimi i zagranicznymi firmami z branży. Badamy skład pestycydów, identyfikujemy zanieczyszczenia i je syntetyzujemy. Specjalizujemy się także w syntezie metabolitów substancji aktywnych, niezbędnych do badań w procesie rejestracyjnym. Pracujemy również nad regulatorami wzrostu roślin.

Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów usług, takich jak: chemiczna część procesu rejestracji środków ochrony roślin (ŚOR), synteza metabolitów substancji aktywnych, czy prace nad regulatorami wzrostu.

Copyright © 2016 Synthex

Strona korzysta z plików cookie