Synteza na zlecenie

Jeśli potrzebujecie Państwo związków organicznych niedostępnych komercyjnie, możemy je dla Państwa zsyntetyzować niezależnie od skali. W tym celu przygotowaliśmy dla naszych klientów ofertę chemii kontraktowej, jak też syntezy chemicznej API na zlecenie.

Od miligramów, w przypadku wzorców zanieczyszczeń dla procesów cGMP, do wielu kilogramów niezbędnych do testów. Oferujemy dostawę zamówionych związków w krótkim terminie wraz z powtarzalnymi procedurami i wynikami analiz strukturalnych oraz czystości produktu. Doświadczenie i możliwości zespołu obejmują większość reakcji oraz procesów stosowanych we współczesnej syntezie organicznej. Dysponujemy bogatym i ciągle modernizowanym zapleczem aparaturowym oraz analitycznym (UHPLC/MS/MS z dedykowana przystawką TLC, preparatywne HPLC, automatyczny chromatograf flash marki Gilson, GC/MS, spektrometry IR, UV-Vis, dostęp do spektrometrii NMR), umożliwiającym specjalistyczną syntezę chemiczną. Blisko współpracujemy z Wydziałem Chemii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, wykonującym w ramach Pracowni Analiz Instrumentalnych wiele specjalistycznych analiz fizykochemicznych.

Polecamy kontakt z nami oraz zapoznanie się ze szczegółami proponowanej przez nas syntezy chemicznej, organicznej, API oraz innymi usługami z zakresu syntezy na zlecenie i chemii kontraktowej.

Copyright © 2016 Synthex

Strona korzysta z plików cookie